ďťż Publiczne Gimnazjum w Choszcznie KOTOWISKO 2015
Dodane przez apis dnia Październik 21 2015 23:59:17
W auli Publicznego Gimnazjum 21 października br. o godzinie 13:40 zebrali się – wraz ze swoimi wychowawcami – wszyscy pierwszoklasiści, aby zaprezentować siebie i swoje umiejętności, wykonując w kolejności następujące zadania:
1. Przedstawienie hasła reklamującego klasę.
2. Zaśpiewanie hymnu kotów .
3. Zaprezentowanie najładniejszego kota z klasy.
4. Zaśpiewanie wybranego przeboju polskiego.
5. Zatańczenie dowolnego układu do piosenki pt. „Jak nie my, to kto”.
6. Zjedzenie w jak najszybszym czasie zawartości pudełka jogurtu.

Rozszerzona zawartść newsa
Oceniono również kulturę kibicowania oraz przebranie klasy. Wszystkie klasy prezentowały się oraz współzawodniczyły ze sobą bardzo ładnie, kulturalnie i grzecznie oraz z całym swoim zaangażowaniem. Warto wspomnieć, że i wychowawcy również wzięli udział w zmaganiach, a do tego uzupełniali swoim strojem przebranie klasy. Zaowocowało to dodatkowymi punktami przyznanymi klasom, a dokładniej klasie Ie.
Finał był taki, że pierwszaki zostały przyjęte do społeczności szkolnej, obcięto im symboliczne ogony oraz pokazano, że gimnazjum nie jest wcale takie straszne jakby się co niektórym wydawało.
Zwyciężyli wszyscy przybyli, jednak największą liczbę not otrzymały dwie klasy: I C – klasa integracyjna - pod przewodnictwem Pani Agaty Jamińskiej oraz I E –- pod opieką Pani Magdaleny Bajbuły. Jeden punkt mniej zdobyła klasa I A, której wychowawcą jest Pani Grażyna Matczuk-Piechota.
Wszystkim - bez wyjątku- należą się gromkie brawa!!!!!
Osobami odpowiedzialnymi za całość były panie: Magdalena Parla, Beata Gizińska oraz Agnieszka Piskuła, którym pomogli przedstawiciele klas: IIIA, IIIB i IIIE.

Zapraszamy do galerii