ďťż Publiczne Gimnazjum w Choszcznie KOTOWISKO 2014
Dodane przez apis dnia Październik 23 2014 14:47:00
W auli Publicznego Gimnazjum 22 października br. o godzinie 13:30 zebrali się – wraz ze swoimi wychowawcami – wszyscy pierwszoklasiści, aby zaprezentować siebie i swoje umiejętności, wykonując w kolejności następujące zadania:
1. Przedstawienie hasła reklamującego klasę.
2. Zaśpiewanie hymnu kotów .
3. Zaprezentowanie najładniejszego kota z klasy.
4. Zaśpiewanie wybranego przeboju polskiego.
5. Zatańczenie dowolnego układu do piosenki pt. „Gangam style”.
6. Zjedzenie w jak najszybszym czasie zawartości pudełka jogurtu.
Zapraszamy do galerii
Rozszerzona zawartść newsa
Oceniono również kulturę kibicowania oraz przebranie klasy. Wszystkie klasy prezentowały się oraz współzawodniczyły ze sobą bardzo ładnie, kulturalnie i grzecznie, ale z całym swoim zaangażowaniem. Było kolorowo, było wystrzałowo i było bajecznie. Warto wspomnieć, że i wychowawcy również wzięli udział w zmaganiach.
Finał był taki, że pierwszaki zostały przyjęte do społeczności szkolnej, obcięto im symboliczne ogony oraz pokazano, że gimnazjum nie jest wcale takie straszne jakby się co niektórym wydawało.
Zwyciężyli wszyscy przybyli, jednak największą liczbę not otrzymały dwie klasy: I B pod przewodnictwem Pani Katarzyny Fabjanowskiej oraz I C – klasa integracyjna- pod opieką Pań Małgorzaty Szemlij oraz Anny Maksymek.
Wszystkim - bez wyjątku- należą się gromkie brawa!!!!!
Osobami odpowiedzialnymi za całość były panie: Edyta Kołtun, Magdalena Parla, Beata Gizińska wraz z Samorządem Uczniowskim oraz Agnieszka Piskuła.