WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - ETAP SZKOLNY
Dodane przez apis dnia Październik 29 2018 22:47:00
Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Fizycznego:
1. Polarczyk Mikołaj – Szkoła Podstawowa w Drawnie
2. Garbicz Oskar- Szkoła Podstawowa w Drawnie
3. Królak Nikola- Szkoła Podstawowa w Będargowie
4. Moneta Anna- Szkoła Podstawowa w Będargowie
5. Otwinowska Patrycja- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
6. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
7. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu
8. Kowalczyk Marcel- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
9. Szuba Ireneusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
10. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Geograficznego:
1. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
2. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
3. Michta Amelia Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
4. Bruzi Hanna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Trzcińska Daria Barbara- Szkoła Podstawowa w Drawnie
6. Kozłowska Zuzanna- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Baczyńska Lena- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
8. Lipińska Iga- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
9. Szafarz Zyta- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
10. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
11. Stasiak Jakub- Szkoła Podstawowa w Reczu
12. Kiełbasa Karina- Szkoła Podstawowa w Będargowie
13. Stachnik Oliwia- Szkoła Podstawowa w Będargowie
14. Szyszka Szymon- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
15. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie:
1. Łucyk Mateusz Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Reczu
2. Leśniak Bartosz- Szkoła Podstawowa w Reczu
3. Kłos Ada- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
4. Kunowski Kamil – Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego:
1. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
2. Trzaskawka Maja- Szkoła Podstawowa w Drawnie
3. Purcelewska Estera- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bierzwniku
4. Urbanowicz Adam- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bierzwniku
5. Szuba Ireneusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Ulikowska Paulina- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Lipińska Iga- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
8. Płaksej Patryk Karol- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
9. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu
10. Krakowiak Małgorzata Barbara- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Matematycznego:
1. Bielawski Jakub-Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
2. Kutkowski Kacper- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Błaszczyk Szymon- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
4. Łagowski Bogusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Kowalik Bartosz- szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
7. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcin
8. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
9. Górski Michał- Szkoła Podstawowa w Drawnie
10. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
11. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
12. Kiełbasa Karina- Szkoła Podstawowa w Będargowie
13. Stachnik Oliwia- Szkoła Podstawowa w Będargowie
14. Otwinowska Patrycja- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
15. Sowińska Barbara- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
16. Tomicz Aleksandra –Szkoła Podstawowa w Reczu
17. Packań Joanna Daria- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego:
1. Kamiński Jakub- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
2. Szczepański Piotr- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
3. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Jakubas Gabriela- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Sosnowski Patryk Cezary- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
6. Okoń Filip- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
7. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła podstawowa w Sławęcinie
8. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
9. Szymańska Aurelia- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
10. Drop Piotr- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
11. Worach Alan- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
12. Markiewicz Zofia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
13. Kowalczyk Marcel-Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
14. Ziółkowski Daniel Kamil- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
15. Krzyżanowska Zuzanna- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
16. Szmyt Jakub Adam- Szkoła Podstawowa w Reczu
17. Packań Joanna Daria- Szkoła podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Chemicznego:
1. Butryn Dominik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Siwko Mateusz- Szkoła podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Maćkowiak Hubert- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Kowalczyk Marcel- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Grzejszczyk Nadia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Szyszka Szymon- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
7. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
8. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Historycznego:
1. Siwko Mateusz- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Szymczak Jakub- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Kunowski Kamil- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
4. Kłos Ada- szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Płaksej Patryk- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
6. Jóźwiak Kamil- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
7. Hołownia Martyna- Szkoła Podstawowa w Drawnie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Biologicznego:
1. Szwed Sara- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Glińska Zuzanna-Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Bilska Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Trzaskawka Maja- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Moneta Anna- Szkoła Podstawowa w Będargowie
6. Wasielewska Aleksandra- Szkoła podstawowa w Będargowie
7. Guraj Dżesika- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
8. Purcelewska Estera- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
9. Witkowska Martyna- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
10. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła podstawowa w Reczu
11. Tomicz Aleksandra- Szkoła podstawowa w Reczu
12. Kunowski Kamil – Szkoła podstawowa nr 3 w Choszcznie
13. Kowalski Łukasz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Polskiego:
1. Kucharczyk Zuzanna- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
2. Michta Amelia- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
3. Bielawski Jakub- Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
4. Bołociuch Martyna- Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
5. Markiewicz Zofia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Kłos Ada- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Kacprzak Maksymilian- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
8. Mazurczak Dawid- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
9. Butryn Dominik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
10. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
11. Kałka Agnieszka- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
12. Gdaniec Adrianna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
13. Bruzi Hanna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
14. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
15. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
16. Wojtal Kacper- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
17. Sitasz Hanna- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
18. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
19. Afeltowicz Katarzyna – Szkoła podstawowa w Reczu