WYCIECZKA DO POZNANIA
Dodane przez apis dnia Czerwiec 11 2018 23:48:00
8 czerwca 2018r. koło teatralne wzięło udział- już po raz ostatni- w wycieczce do teatru, którą zorganizowała dla nas p. Kręcisz.
W Teatrze Muzycznym w Poznaniu mieliśmy okazję obejrzeć znany musical „Footloose” wyreżyserowany przez Jerzego Jana Połońskiego. Spektakl porusza odwieczny problem konfliktu pokoleń. Dynamiczna akcja rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Zakaz tańczenia – jako źródła wszelkiego zła (według dorosłych mieszkańców Bomont) – jest przyczyną konfliktu między młodzieżą a rodzicami. Taniec okazuje się być lekarstwem na wszystko… Spektakl ma bardzo dobre recenzje, nam również się podobał, nie tylko ze względu na grę aktorską czy wspaniałą muzykę. Jego wyjątkowość polegała na tym, że grała w nim absolwentka naszego gimnazjum Joanna Rybka. Asia jest dowodem na to, że gdy czegoś się pragnie, można to osiągnąć.
Asia spotkała się z nami po spektaklu. Rozmowa z nią zainspirowała uczniów i przekonała, że trzeba mieć marzenia, bo te marzenia się spełniają.
Asiu, gratulacje!!!
W imieniu uczniów z koła teatralnego dziękuję Państwu A. i T. Reutowiczom za docenienie naszej pracy i ufundowanie biletów na przedstawienie.
Opiekun koła teatralnego