ETAP REJONOWY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Dodane przez apis dnia Padziernik 25 2017 19:20:00
Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do rejonowego konkursu języka polskiego dla szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
Jasiukiewicz Michał 16 pkt
•Witkowska Martyna 16 pkt


Szkoła Podstawowa w Drawnie
Polarczyk Mikołaj 24 pkt
•Gdaniec Adrianna 22 pkt



Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
•Suszek Nadia 12 pkt
•Komorek Katarzyna 10 pkt


Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
Bielawski Jakub 22 pkt
•Bołociuch Martyna 18 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie
•Kacprzak Maksymilian 22 pkt
•Butryn Dominik 20 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
•Markiewicz Zofia 23 pkt
•Aarts Nataly 21 pkt


Szkoła Podstawowa w Reczu
•Tomicz Aleksandra 26 pkt
•Afeltowicz Katarzyna 23 pkt


Szkoła Podstawowa w Pełczycach
•Krzyżanowska Zuzanna 17 pkt
•Wojtal Kacper 15 pkt


Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
•Strzelczyk Maria Magdalena 21 pkt
•Zylak Małgorzata 16 pkt


Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do rejonowego konkursu matematycznego dla szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
•Urmańska Wiktoria 10 pkt
•Młot Dobrosława 10 pkt


Szkoła Podstawowa w Drawnie
•Polarczyk Mikołaj 21 pkt
•Trzaskawka Maja 20 pkt
•Górski Michał 20 pkt


Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
•Zając Anita Małgorzata 14 pkt
•Przepiórski Bartosz 10 pkt


Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
•Bielawski Jakub 20 pkt
•Zaczek Alicja 10 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie
•Kuśmierek Patryk 14 pkt
•Kutkowski Kacper 14 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
•Kowalik Bartosz 22 pkt
•Jaskulski Michał 22 pkt
•Łagowski Bogusz 21 pkt
•Szuba Ireneusz 20 pkt


Szkoła Podstawowa w Reczu
•Packań Joanna Daria 21 pkt
•Tomicz Aleksandra 20 pkt


Szkoła Podstawowa w Pełczycach
•Otwinowska Patrycja 18 pkt
•Krzyżanowska Zuzanna 11 pkt


Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
•Szyszka Szymon 12 pkt
•Szymańska Aureli Elżbieta 12 pkt


Szkoła Podstawowa w Lubianie
•Dyc Bartłomiej 11 pkt
•Budny Wojciech 11 pkt


Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do rejonowego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa w Drawnie
•Polarczyk Mikołaj 33 pkt
•Bruzi Hanna 27 pkt


Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
•Sosnowski Patryk 37 pkt
•Chłopek Aleksy 30 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie
• Kisała Marcel 36 pkt
• Idziak Adrianna 36 pkt
• Szymczak Jakub 34 pkt
• Worach Alan 33 pkt
• Kacprzak Maksymilian 32 pkt
• Byczko Michał 32 pkt


Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
•Markiewicz Zofia 31 pkt
•Żołnierzów Jan 26 pkt


Szkoła Podstawowa w Reczu
•Leśniak Bartosz 27 pkt
•Afeltowicz Katarzyna 27 pkt


Szkoła Podstawowa w Pełczycach
•Michalak Anika 30 pkt
•Krzyżanowska Zuzanna 27 pkt


Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
Tomasiak Alicja 21 pkt
•Zylak Małgorzata 20 pkt


Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do rejonowego konkursu języka niemieckiego dla szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
•Prucelewska Estera Anna 24,5 pkt
•Przybył Paulina 19,5 pkt


Szkoła Podstawowa w Drawnie
•Polarczyk Mikołaj 39 pkt
•Trzaskawka Maja 37 pkt


Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
•Wesoła Weronika 24 pkt
•Bołociuch Martyna 24 pkt


Szkoła Podstawowa w Reczu
•Afeltowicz Katarzyna 27 pkt
•Brydzińska Oliwia Grażyna 22 pkt


Szkoła Podstawowa w Pełczycach
•Kazimierczak Amelia 24 pkt
•Lipińska Iga 19 pkt