ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
Dodane przez EdytaW dnia Wrzesień 24 2017 17:21:37
Wakacje mają to do siebie, że zawsze trwają krótko
i kończą się w najmniej odpowiednim momencie.
Chociaż... znam i takich, którzy pod koniec sierpnia
marzą o tym, żeby już wreszcie zaczęła się szkoła.
Brakuje im szkolnych przyjaciół, z którymi mogliby
snuć opowieści o przeżytych przygodach...

Tymi słowami rozpoczęliśmy 4 września apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Tym razem nie powitaliśmy w progach naszej szkoły nowych uczniów - pierwszoklasistów. Wróciliśmy jako uczniowie ostatnich roczników gimnazjów - jako uczniowie klas drugich i trzecich

Zapraszamy do galerii

Rozszerzona zawartść newsa
Wydaje mi się, że zupełnie niedawno żegnaliśmy wszystkich, życząc udanych wakacji. Wówczas wydawało wam się, że przed wami tyle wrażeń, tyle przygód, że na wszystko macie mnóstwo czasu- dwa miesiące. Byliście pełni optymizmu, wierzyliście, że po ciężkiej pracy, szybko zregenerujecie siły na plaży, w górach, nad wodą...I tak się stało! Wystarczy, że popatrzymy na was wszystkich! Jesteście opaleni, trochę wyżsi, często macie nowe fryzury. Po prostu jesteście doroślejsi, inni!
Wakacje się skończyły. Przed wami nowe wyzwania. Na pewno będą bardzo interesujące, bo u nas w gimnazjum wiele się dzieje. Nauczyciele, wychowawcy, dyrekcja szkoły nie pozwwolą wam na nudę. Szkoła cały rok tętni życiem. Droga do sukcesu wiedzie nie tylko przez klasówki, sprawdziany, projekty, ale także wiele imprez i uroczystości szkolnych, o czym niebawem wszyscy się przekonają.
W imieniu dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, pracowników szkoły i rodziców życzymy wszystkim gimnazjalistom zdrowia, jak najlepszych ocen i miłego pobytu w szkole.

Tą piękną uroczystość przygotowały dla was panie: Monika Iwon-Sikora, Edyta Kołtun, Elżbieta Olczak. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Wioletta Kołodziejska, projekt i wykonanie dekoracji Magdalena Kiela, a opiekę nad pocztem sztandarowym sprawowała Magdalena Parla.


Tekst: Edyta Kołtun