Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Kwiecie 23 2018 23:21:40
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2017/2018
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
Kamerun - Polska
W pomocy z miłości nie liczy sie odległości
Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już w poniedziałek 29 maja Dniem Misyjnym. Podobnie jak w roku ubiegłym głównym bohaterem był podopieczny naszej szkoły Pontien Bessa z Kamerunu - dla Niego Misjonarze XXI wieku zorganizowali ten dzień pod hasłem:
"Afryka jest piękna i dzika
nie musisz mieć auta, komórki i budzika"

Zabawa polegała na wykonaniu zadań wcześniej zapowiedzianych. Konkurencje stały się prawdziwym wyzwaniem, a uczniowie naszej szkoły podjęli je wzorowo. Przebrania, śpiewy, tańce dały wiele radości samym uczestnikom, ale również Jury oraz wszystkim obserwującym. Pokazaliście, że potraficie się świetnie bawić, macie talenty i chcecie się nimi dzielić. Wielkie brawa dla wszystkich, jednak Jury punktując wyłoniło najlepszych, okazali się nimi.
Wśród klas pierwszych - I miejsce - klasa IH, II miejsce - klasa I D ,III miejsce klasa I B
klasy drugie - I miejsce - klasa II F, II miejsce - klasa II A i III miejsce - klasa II E
Klasy trzecie - najlepsza okazała się klasa III i, zajmując I miejsce, II miejsce -Klasa III B i III miejsce -klasa III C
Wszystkim serdecznie gratulujemy, za wszelką życzliwość podczas przeprowadzanych w ciągu roku zbiórek i za każdą złotówkę dziękujemy!!!
Jańczy Laura
MATEMATYKA NA WESOŁO
z życia stronyMatematyka na wesoło? To naprawdę możliwe! Udowodnili to uczniowie przystępujący do konkursu, który miał miejsce 30 maja 2017r. w Zespole Szkół nr 3 Nasi uczniowie zajęli wszystkie medalowe miejsca:
I miejsce: Maciej Olszewski klasa 3d,
II miejsce: Julian Kędys klasa 3i,
III miejsce: Mateusz Gawlik klasa 2e.

Gratulujemy!
LIGA MATEMATYCZNA W RECZU
z życia stronyW dniu 26 maja 2017 r. w Gimnazjum im. Adolfa Długosza w Reczu odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny "LIGA MATEMATYCZNA" dla uczniów pierwszych i drugich klas. Organizatorami konkursu były Panie Mariola Koźmińska i Joanna Urbańska. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z gimnazjów z: Bierzwnika (Amelia Bujak, Kacper Dromnicki, Jakub Redlak), Choszczna (Mateusz Gawlik, Wiktoria Joksch, Michalina Mężykowska), Drawna (Michał Bilski, Maciej Kowalczyk, Jakub Wiśniowski), Lubiany (Bartosz Grabowicz, Oliwia Krzyżaniak, Oliwia Musiał) i Pełczyc (Jakub Jagiełło, Filip Nowakowski, Antoni Sowiński) oraz Recza (Cyprian Guzek, Daria Konieczna, Michał Nykiel).
Nasz uczeń Mateusz Gawlik zajął IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Gratulujemy!

I REGIONADA MATEMATYCZNA W KALISZU
z życia strony24 maja 2017r. w Zespole Szkł Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odbył się konkurs przedmiotowy z matematyki dla uczniów okolicznych gimnazjów z Choszczna, Wałcza, Drawna, Kalisza Pomorskiego, Mirosławca, Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Suchania i Krzęcina.
Nasi uczniowie zajęli jedne z czołowych miejsc:
II miejsce Julian Kędys – opiekun Magdalena Bajbuła
III miejsce Maciej Olszewski – opiekun Dorota Łyko
Gratulujemy!
KANGUR MATEMATYCZNY
z życia stronyMIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

Do międzynarodowego konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY 2017” przystąpili w dniu 16 marca 2017 roku uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymali: Zofia Kucharska z klasy 3e oraz Maciej Olszewski z klasy 3d. GRATULUJEMY!
Szkolny opiekun konkursu Magdalena Bajbuła
WITO SZKOY - DZIE SPORTU
z życia strony03 czerwca br. o godz. 9:00 uczennice i uczniowie Publicznego Gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami stawili si przy Centrum Sportowo - Rekreacyjnym, aby uczci wito Szkoy w aktywny sposb. Wszyscy chtni mieli okazj wzi udzia w przygotowanych konkurencjach biegowych. Rywalizacja w biegach indywidualnych oraz zespoowych przebiegaa fair play, a do tego byy bite rekordy bieni. Wisienk na torcie by fina rozgrywek w pik non. Na boisku stany naprzeciwko siebie: druyna z klasy II F oraz II D. Po zacitej walce zwycistwo odniosa klasa II F.
SKADAMY SERDECZNE GRATULACJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!!!!!!
Wieczorek poetycki
z życia strony31 maja w auli odbya si uroczysta prezentacja wykonana w ramach projektu pt. „Jak przygotowa wieczorek poetycki?” W tym roku kilkunastu uczniw naszej szkoy poznawao ycie i twrczo zmarego 13 lat temu artysty – Czesawa Niemena. Ponad dwa miesice pracy zaowocoway premier wieczornicy zatytuowanej „Dziwny jest ten wiat”. Jej widzowie mogli usysze interpretacje wybranych wierszy Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka i Bolesawa Lemiana, ktre w czasie swej kariery wykonywa bohater spotkania. Uczennice: Katarzyna Nahorska, Izabela Sienkiewicz, Wiktoria Paasz i Kinga Ronowska przebojowo zapieway takie pieni Niemena jak: „ Pod papugami”, „Dziwny jest ten wiat”, „Ponca stodoa” oraz „Sen o Warszawie”. W projekcie wzili rwnie udzia: Sandra Biliska, Aleksandra Brzezicka, Martyna Broda, Oliwia Dobczyska, Patrycja Eljasz, Justyna Gwodzik, Bartosz Magiera, Magorzata Majcher, Julia Nalewska, Jakub Niwinczany, Sara Pasek, Bartosz Popawski, Weronika Rusiecka, Julia Sobieraj, Gabriela Stasiak, Marta Szapiaczan oraz Eliza Zawadzka. Refleksyjny nastrj wydarzenia podkrelia dekoracja wykonana przez p. Magdalen Kiel i Grzegorza Ksika.
Zapraszamy do galerii
VI POWIATOWY KONKURS MOTORYZACYJNO – KULINARNY w Stargardzie
z życia stronyW dniu 25 maja 2017r. uczniowie naszej szkoy wzili udzia w VI Powiatowym Konkursie Motoryzacyjno – Kulinarnym, ktry zorganizowano w Zespole Szk nr 5 w Stargardzie. Mio nam poinformowa, e w zmaganiach pt. „ Owocowe potyczki” Andelika Nalewska z kl. 3e zdobya III miejsce, natomiast Dominik Macig z klasy 2c zdeklasowa wyniki w konkursie motoryzacyjnym przywoc do Choszczna dyplom za uzyskanie pierwszej lokaty . Andelice i Dominikowi gratulujemy ich sukcesw!
W konkursie wzia te udzia uczennica z klasy 1d – Patrycja Idziak. Grup opiekoway si p. A. Jamiska i p. M. Matysiewicz, ktre take uczestniczyy w warsztatach.
XVI MIDZYGIMNAZJALNY KONKURS JZYKA NIEMIECKIEGO I IX KONKURS JZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTW w Stargardzie
z życia stronyW dniu 7 marca 2017 uczniowie naszej szkoy – Jonasz Chmura, Jdrzej Smoczyk i Marcel Bikowski - wzili udzia w XVI Midzygimnazjalnym Konkursie Jzyka Niemieckiego, natomiast Matylda Fischer, Michalina Mykowska oraz Zuzanna Tomczyk w IX Konkursie Jzyka Angielskiego dla Gimnazjalistw.
Organizatorem przedsiwzicia by Zesp Szk nr 5 w Stargardzie. W ramach spotkania odby si konkurs „YWIENIE” i test w jzyku angielskim i niemieckim.
Opiekun grupy – p. A. Jamiska – wzia udzia w warsztatach metodycznych. Gimnazjalistw do zmaga przygotowali p. I. Krzemiska i p. A. Niedzielski.
Nie udao nam si niestety zdoby w Stargardzie czoowych lokat, ale dowiadczenie zdobyte w biecym roku z pewnoci wykorzystamy w kolejnych konkursach.
PIERWSZY PONIEDZIAEK MIESICA
Na gorącoSzanowni Rodzice i drodzy Absolwenci!!!!
Zapraszamy wszystkich na spotkania z wychowawcami i nauczycielami w dniu 05.06. br. o godz. 16:00 w ramach Pierwszego Poniedziaku Miesica. Nauczyciele bd dostpni w pokoju nauczycielskim lub w swoich klasach.
WITO SZKOY - DZIE SPORTU
Na gorącoDrodzy Gimnazjalici!!!!!!
Przypominamy, e 03 czerwca br. (sobota) spotykamy si z okazji wita Szkoy i Dnia Sportu - odrabiamy pitek po Boym Ciele. Zbirka przed wejciem gwnym Publicznego Gimnazjum o godzinie 8:30, wszystkich obowizuje strj sportowy.
Uczniowie spoza Choszczna przyjedaj o godz. 8:00, natomiast odwozy s o godzinie 13:00.
Zapraszamy serdecznie do wsplnej zabawy!!!!!! Obecno obowizkowa!
Strona 7 z 102 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Szkola 2.0
Losowa Fotka
4.jpg
4.jpg
Bóg przychodzi, aby być bliski nam.
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Kwiecie 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum