Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Kwiecie 23 2018 19:05:30
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2017/2018
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
Turniej badmintona w Lipianach
W Lipianach odbył się turniej badmintona, w którym wzięli udział, zawodniczki i zawodnicy gimnazjów z kilku województw Polski pónocnej. Była to już 8 edycja Olimpionik Cup. Duży sukces odniosła Marta Pierzyńska, która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt, natomiast w kategorii chłopców II miejsce zajął Bartłomiej Rakoczy. Jest to duży sukces naszych zawodników , ponieważ turniej stał na bardzo wysokim poziomie.
Opiekunem drużyny jest Zbigniew Starostka.
WYCIECZKA DO WŁOCH
z życia strony"Dziękuje, że wywołała Pani uśmiech na twarzy mojego dziecka" - tymi słowami rodzice dziękowali organizatorom wycieczki do pónocnych Włoch, w której uczestniczyła grupa 41 uczniów wraz z 4 opiekunami. 31 maja 2017r. o godzinie 13.30 autokarem wraz z paniami Aldoną Woźniak, Edytą Kołtun, Iwoną Plaszczyk oraz panem Zbigniewem Starostką ruszyła grupa zapalonych obieżyświatów w kierunku włoskiej Wenecji.

Zapraszamy do galerii na spacer
Ahoj
DLA PASJONATÓW
30 maja w naszym gimnazjum odbyła się kolejna edycja konkursu z języka niemieckiego DLA PASJONATÓW. Uczniowie rozwiązywali testy na poszczególnych poziomach z zakresu gramatyki, czytania, ortografii. Zwycięzcami zostali,
w klasach trzecich:
1.Konrad Miszkiewicz - III H, 149 pkt
2.Zuzanna Podlas - III A, 148 pkt
3.Julia Budynek - III D, 144 pkt

w klasach drugich:
1.Aleksandra Brzezicka - II E, 158 pkt
2.Zuzanna Goliszek - II G, 131 pkt
3.Roksana Słupińska - II E, 125 pkt

w klasach pierwszych:
1.Weronika Ginter - I D, 131 pkt
2.Agata Sieńko - I A, 124 pkt
3. Iga Niewinczana - I G, 123 pkt

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Organizatorzy: Sylwia Cabaj i Barbara Sikorska
Ortograficzna 18-tka
z życia stronyDnia 9 czerwca 2017 r. już po raz osiemnasty choszczeńskie gimnazjum gościło w swoich progach trzyosobowe drużyny wraz z opiekunami na Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU
Dnia 7 kwietnia odbyły się w Kołobrzegu Wojewódzkie Zawody Pływackie. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta ( Koniuszy M., Mężykowska M., Kaczor W., Ginter W., Tom Z., Jerzykowska J., Zienda H., Majchrzak K., Trojanek J. ). Każdy zawodnik musiał wystartować indywidualnie i w sztafecie, a punkty były liczone dla obu drużyn. Drużyna dziewcząt zajęła 6. miejsce, chłopców 8. miejsce.
Gratulujemy!
Magdalena Masło
Biegi na orientację
Dnia 24 maja 2017r w ramach akcji Cała Polska biega z mapą uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Biegu na Orientację organizowanym przez Aktywne Choszczno. Z 10 uczniów najlepiej wypadł Remigiusz Wolniak, zdobywając II miejsce na trasie, na której to, oprócz przebiegnięcia w linii prostej 2km 700m, zobowiązany był odnaleźć 21 punktów w terenie (plac Witosa, Góra Żydowska, brzeg jezior Klukom) nieznalezienie nawet jednego punktu skutkowało dyskwalifikację zawodnika. W biegach na orientację udział wzięli następujący uczniowie: Gustaw Gromadzki, Igor Wojarski , Paula Grejć, Martyna Sowińska, Konrad Nachurny, Jakub Franas, Kacper Bryzek, Katarzyna Hoffer ,oraz zdobywca II miejsca na trasie B- Remigiusz Wolniak.
Barbara Ławrynowicz
zdjęcia do obejrzenia w galerii
Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe
BiegiDnia 25 maja odbyły się Wojewódzkie Drużynowe Biegi Przełajowe w Gryfinie. W zawodach tych wzięła udział drużyna dziewcząt w składzie:
1.Zuzanna Keplin
2. Kinga Nowakowska
3.Patrycja Eliasz
4.Katarzyna Warszawiak
oraz chłopców w składzie:
1.Igor Wojarski
2.Kacper Bryzek
3.Jakub Franas
4.Konrad Nachurny


Dziewczyny oraz chłopcy dali z siebie wszystko ale poziom był wysoki. Zawody te sprawiły, że nasi uczniowie zdobyli doświadczenie i motywację do dalszych treningów.
Uczniów i uczennice przygotowywały do zawodów nauczycielki wychowania fizycznego: pani Anna Siedlikowska - Seklecka i pani Magdalena Masło. Opiekunem uczniów była nauczycielka wychowania fizycznego Anna Siedlikowska - Seklecka .
Powiatowe Drużynowe Biegi Przerzajowe
BiegiDnia 12 kwietnia na stadionie miejskim odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. W zawodach tych brały udział drużyny z Choszczna, Krzęcina i Pełczyc.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna dziewcząt z Choszczna. Skład drużyny był następujący:
1.Zuzanna Keplin
2. Kinga Nowakowska
3.Aurelia Majcher
4.Małgorzata Dam
W kategorii chłopców I miejsce zajęli chłopcy w składzie:
1.Igor Wojarski
2.Kacper Bryzek
3.Jakub Franas
4.Konrad Nachurny

Obydwie nasze drużyny zakwalifikowały się na zawody wojewódzkie. Uczniowie otrzymali puchary
i dyplomy. na stadionie miejskim
Organizatorem zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego Anna Siedlikowska - Seklecka .
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Anna Siedlikowska-Seklecka
Sejm Dzieci i Młodzieży 2017
„Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne. Lokalni bohaterowie w przestrzeni publicznej” to tegoroczny temat XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbyła się w czwartek 01.06.2017 w Sejmie. Posiedzenie zakończyło się podjęciem wspólnej uchwały.
Podczas tej sesji obrad SDiM wśród 18 osobowej delegacji z województwa zachodniopomorskiego znaleźli się uczniowie choszczeńskiego gimnazjum - Marianna Pietkiewicz- III B oraz Damian Naradzynkowski z III G. Parę dni wcześniej 29 maja 2017 młodzi parlamentarzyści w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie otrzymali Akty Nominacji Posła i Posłanki XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieły.
Posiedzenie SDiM poprzedziło posiedzenie komisji. W jej skład weszło 64 posłów i posłanek. Komisja, która obradowała 14 maja 2017 r., oprócz projektu uchwały przygotowała także trzy pytania do Ministra Edukacji Narodowej. Wszyscy posłowie i posłanki mogli konsultować projekt uchwały w Internecie. Uczestnicy posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży 31 maja 2017 mieli okazję odwiedzić miejsca pamięci na terenie Warszawy.
Głównym organizatorem XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży była Kancelaria Sejmu w porozumieniu z Instytutem Pamięci Narodowej, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Cel , który przyświecał przy realizacji tego projektu to promowanie postaw obywatelskich, zachęcenie do działalności na rzecz społeczności lokalnych. Sam zaś udział w sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży to przekazanie wiedzy uczestnikom na temat zasad funkcjonowania Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz procesu legislacyjnego.
Dla samych uczestników wcielenie się w rolę posła pozwoliło nabrać szacunku do sprawowania urzędu i władzy oraz poszerzyć horyzonty wiatopoglądowe- takie opinie wyrażali sami uczestnicy projektu. Gratulujemy naszym gimnazjalistom.

Małgorzata Szemlij
zdjęcia do obejrzenia w galerii
CHOSZCZEŃSKI PULIZER SZKOLNY
z życia strony31 maja br. w Miejskiej Bibliotece w Choszcznie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego. Z naszego grona redakcyjnego docenione zostały trzy osoby: Aleksandra Sarna, która otrzymała tytuł laureata za artykuł o filmie Wołyń, Zuzanna Koc i Julia Sobieraj, które otrzymały wyróżnienia za swoje artykuły. Wszystkie trzy uczennice dostały również nagrody w postaci bonów pieniężnych do księgarni PEGAZ. W kategorii czasopisma nasza gazeta "Żądło gimnazjalisty" otrzymała wyrónienie.
Strona 6 z 102 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Szkola 2.0
Losowa Fotka
DSC_0222.JPG
DSC_0222.JPG
Kotowisko 2010
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Kwiecie 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum