Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Lipiec 20 2018 20:21:12
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2017/2018
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy!
W tym radosnym okresie Bożego Narodzenia tradycją jest wspólne kolędowanie. Praktykujemy ten zwyczaj w naszych domach, szkołach, kościołach. Z radością nucimy melodie kolęd z dziecięcych lat.
W parafii Narodzenia NMP - 06.01.2018r. w Uroczystość Objawienia Pańskiego wraz
z Mędrcami pokłoniliśmy się Narodzonemu Dziecięciu śpiewem kolęd. Od przedszkolaka po seniora wyśpiewywali chwałę Bogu wszyscy zebrani, wśród nich także uczniowie naszego gimnazjum Katarzyna Warszawiak, Julia Skrzypiec, Jerzy Ciecierski, Julia Kraszewska, Izabela Sienkiewicz, Edyta Tyrcha, Martyna Sławińska. W ich wykonaniu usłyszeliśmy dwie kolędy "Lulaj Go Matko lulaj" oraz "Przybieżeli do Betlejem"
To wspaniałe, że talenty naszych uczniów uświetniają takie wydarzenia, wychwalając Narodzonego śpiewem. Jak tradycja nakazuje do 02 lutego chciejmy kolędować Jezusowi .
Laura Jańczy
WYWIADÓWKA
Na gorącoSzanowni Rodzice!!!!
Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na zebrania z wychowawcami podsumowujące pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018, które odbędą się 11.01.2018r. (czwartek) o godz. 16:00 w wyznaczonych klasach.
Przypominamy również, że w tym roku nasze województwo ma ferie zimowe w pierwszym terminie, który zaczyna się 15 stycznia, powrót do szkoły - 29 stycznia.
Bóg przychodzi, aby być bliski nam
"Lulaj Go Matko lulaj
lulaj przy sercu swoim
To Święte Dziecię Boże
choć w stajni pośród koni."
Radość wypełnia nasze domy i serca, przeżywamy Dzień, który jest inny niż wszystkie
w roku - Bóg przychodzi, aby być bliski nam. Mogliśmy przeżywać te tajemnice dzięki uczniom naszego gimnazjum podczas wieczoru wigilijnego 21 grudnia. W tym roku w anielskim klimacie! Te wspaniałe Istoty przyniosły nowinę pasterzom a Ci wraz z Królami podążyli do Betlejem. Uczniowie doskonale odegrali swoje role przeżywając wypowiadane słowa wszystko uświetniły kolędy wychwalające Narodzonego. Ta cudowna atmosfera przy blasku świec była dla uczestniczących wprowadzeniem w przeżywanie radości Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestniczącym i zaangażowanym w przygotowanie serdecznie dziękujemy i życzymy Błogosławionych Świąt!!!
Jańczy Laura
Zapraszamy do galerii
GIMNAZJALIŚCI ZWIERZĘTOM
Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Choszcznie po raz kolejny włączyli się w pomoc choszczeńskim bezdomnym zwierzętom.
Jak co roku, odbył się w naszej szkole konkurs, którego celem była zbiórka karmy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy. Główną nagrodę- pizzę- ufundowała PIZZERIA STOPIĄTKA – dziękujemy! Ponadto wsparło nas MULTIKINO ze Szczecina, fundując filmy- nagrody indywidualne dla uczniów, którzy przynieśli najwięcej karmy. W konkursie dla klas zwyciężyła kl. 3f- gratulujemy. Indywidualnie: I miejsce- Szymon Suchalet; II miejsce- Martyna Dąbek; III miejsce- Tristan Sierakowski.
Inną formą wsparcia bezdomnych zwierząt była akcja zbierania pieniędzy w dniach 8 i 9 grudnia w choszczeńskim Intermarche. I tym razem gimnazjaliści stanęli na wysokości zadania. Frekwencja wśród kwestujących była imponująca- dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i zmobilizowali młodzież: Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, opiekunom Samorządu Uczniowskiego, p. Beacie Gizińskiej i p. Krzysztofowi Bartosikowi, wszystkim Wychowawcom.
Dziękujemy również Dyrekcji Intermarche i Paniom Kasjerkom, naszym sponsorom- PIZZERII STOPIĄTKA i p. Róży z MULTIKINA (SZCZECIN).
Sympatycy fundacji „Przyjaciele czterech łap”
Konkurs „ Nobliści Polscy”
8 grudnia 2017 w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie odbył się po raz 16 konkurs „ Nobliści Polscy”. Nasz gimnazjalny zespół w tegorocznej rywalizacji zajął III miejsce w klasyfikacji ogólnej. W konkursie wiedzy o życiu i twórczości polskich laureatów nagrody Nobla reprezentowała nas Matylda Fischer z klasy III C. Katarzyna Nahorska i Izabela Sienkiewicz z klasy III B nie tylko wykonały plakat anonsujący prezentację dorobku noblistów polskich, ale też wzięły udział w konkursie na prezentacji dokonań noblistów polskich prezentując wybrane wiersze Wisławy Szymborskiej. Gratulujemy sukcesu.
Małgorzata Szemlij
Zapraszamy do galerii
JĘZYK ANGIELSKI
z życia stronyGimnazjaliści z ,,wizytą językową w Szkole Podstawowej Nr 1"

Nauka przez zabawę to podstawa i dlatego uczniowie klasy 2A naszego gimnazjum odwiedzili swoich młodszych kolegów z klasy 1A Szkoły Podstawowej Nr 1. Nasi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów różnego rodzaju gry, quizy i zabawy ruchowe uczące jednocześnie języka angielskiego. Przygotowane konkursy z nagrodami były dodatkową motywacją dla wszystkich dzieci. Lekcja była pełna aktywności i różnorodnych zadań. Wszyscy uczniowie, starsi i młodsi, doskonale się bawili. Wizyta dała wszystkim sporo radości.
Urszula Niewinczana
WYWIADÓWKA
Na gorącoSzanowni Państwo!!!!
Informujemy, że w poniedziałek, tj. 04.12.br. o godzinie 16:00 w wyznaczonych salach odbędą się zebrania z wychowawcami.
Wykaz sal będzie umieszczony w gablocie na parterze.
Zapraszamy bardzo serdecznie.
Macmillan Primary School Tournament
17 listopada 2017 r. w Gimnazjum Publicznym w Choszcznie odbyła się szósta edycja Macmillan Primary School Tournament. W konkursie wzięły udział klasy V, VI, VII ze szkół podstawowych w Choszcznie i Suliszewie.
A oto wyniki uczniów:

Klasy V:
I miejsce – Adrianna Idziak
II miejsce – Ala Worach
III miejsce – Maciej Dziechciarewicz

Klasy VI:
I miejsce – Marcel Kisała
II miejsce – Jakub Szymczak
III miejsce – Zuzanna Jastrzębska

Klasy VII:
I miejsce – Zofia Markiewicz
II miejsce – Bogusz Łagowski
III miejsce – Michał Byczko


Gratulujemy!

Organizatorzy:
Aldona Woźniak
Iwona Plaszczyk

ETAP REJONOWY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Na gorącoTERMINY ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
z Języka Polskiego - 20 listopada 2017 r. godz. 14.00
Matematyczny - 21 listopada 2017 r. godz. 14.00
z Języka Angielskiego - 22 listopada 2017 r. godz. 14.00
z Języka Niemieckiego - 23 listopada 2017 r. godz. 14.00
DZIEŃ NIEPODŁEGŁOŚCI
09 listopada 2017 r. w naszej szkole została upamiętniona 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Ojczyzna, patriotyzm, autorytety to najczęściej wspominane w programie artystycznym elementy obchodów święta niepodległości. Polskie pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołu wokalnego oraz utwory patriotyczne w wykonaniu recytatorów szkolnych wprowadzili do drugiej części szkolnych obchodów Dnia Niepodległości. Konkurs „ Drogi do niepodległej” , dla uczniów klas II i III sprawdził co gimnazjaliści wiedzą o tych czasach, gdy Polska odzyskiwała niepodległość. Gratulujemy zwycięzcom.
Ten program rozpoczął też obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości przez państwo polskie, pt - „Dotknąć Niepodległości”, o szczegółach tych obchodów będziemy Was informować na naszej stronie internetowej. Nauczyciele historii, języka polskiego, muzyki i plastyki będą udzielać szczegółowych informacji.
Małgorzata Szemlij
Zapraszamy do galerii
PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA
Na gorącoSzanowni Rodzice i drodzy Absolwenci!
Informujemy, że dzisiaj (06.11) jest Pierwszy Poniedziałek Miesiąca. Zapraszamy wszystkich na spotkania z nauczycielami w godzinach od 16:00 do 17:00 do wyznaczonych klas lub do pokoju nauczycielskiego.
Strona 5 z 104 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Szkola 2.0
Losowa Fotka
DSC_0160.JPG
DSC_0160.JPG
VI Szkolny Dzie Integracji
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Lipiec 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum