Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Kwiecie 27 2018 10:41:27
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2017/2018
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
Na gorącoUczniowie, ktrzy zakwalifikowali si do II etapu konkursw przedmiotowych:

KONKURS MATEMATYCZNY
1.Marada Dawid
2.Nowak Anna
3.Rutkowski Gustaw
4.Rogan Jakub

KONKURS HISTORYCZNY Z ELEMENTAMI WIEDZY O SPOECZESTWIE
1.Marciniak Kacper
2.Rybka Anna
3.Garbicz Nicola
4.Adamczyk Franciszek

KONKURS JZYKA ANGIELSKIEGO
1.Rytel Daria
2.Zawadzka Joanna
3.Zakrzewska Anna
4.Szatkowska Anna

KONKURS JZYKA NIEMIECKIEGO
1.Kuszczyska Aleksandra
2.Szatkowska Anna
3.Garbicz Nicola
4.Makowska Anna

KONKURS POLONISTYCZNY
1.Iwaszkiewicz Sara
2.Marada Dawid
3.Wolnik Jagoda
4.Zakrzewska Anna

KONKURS CHEMICZNY
1.Strzelecki Jakub
2.Desecki Kacper
3.Kropidowska Oktawia
4.Rutkowski Gustaw

KONKURS GEOGRAFICZNY
1.Marada Dawid
2.Rutkowski Gustaw
3.Gacia Dominik
4.Gliski Krystian

KONKURS FIZYCZNY Z ELEMENTAMI ASTRONOMII
1.Marciniak Kacper
2.Szpilewski Mateusz
3.Strzelecki Jakub
4.Rybka Anna

KONKURS BIOLOGICZNY
1.Smalira Joanna
2.Makowska Anna
3.Sobo Jakub
4.Iwaszkiewicz Sara
Szkola 2.0
Losowa Fotka


Dyskoteka -padziernik 2008
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Kwiecie 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum