Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Kwiecie 27 2018 10:44:40
Nawigacja
Strona Główna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2017/2018
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
KONKURSY
z życia stronyW konkurencji wzio udzia 24 uczniw z jedenastu klas.
Prace ocenia komisja w skadzie: z-ca dyrektora: p. Zdzisawa Saran, nauczycielka plastyki: p. Magdalena Kiela, nauczycielki jzyka polskiego: p. Agnieszka Piskua i Magorzata Szulc. Pozyskaniem sponsorw, jako gwny organizator, zaja si nauczycielka jzyka polskiego: p. Elbieta Wareli.
Omioro najlepszych uczniw otrzymao pamitkowe dyplomy, wszyscy za nagrody rzeczowe.
Wyniki:
I miejsce: Mateusz Mdyk– kl. II „g”
II miejsce: Elbieta Wooszyn – kl. I „a”
III miejsce: - Natalia Rynkiewicz – kl. III „h”

Wyrnienia:
Olimpia Cichosz – kl. I „g”
Anna Duber – kl. I „c”
Natalia Hubert – kl. II „d”
Marlena Przybylak – kl. II „d”
Paulina Sompoliska – kl. I „c”

Pozostali uczniowie to:
1. Estera Dymek – kl. II „i”
2. Partycja Goawska – kl. II „i”
3. Joanna Kaszak – kl. I „h”
4. Katarzyna Kidula – kl. I „c”
5. Ewa Koodziej – kl. I „h”
6. Klaudia Koczalik – kl. I „e”
7. Nikola Kopron – kl. I „h”
8. Emilia Kutkowska – kl. II „g”
9. Magdalena Kutnowska – kl. I „h”
10. Magdalena aska – kl. I „g”
11. Karolina Matusiak – kl. II „c”
12. Krzysztof Ostrowski – kl. I „c”
13. Natalia Rogowska – kl. II „g”
14. Paula Siewior – I „e”
15. Paulina Szczota - kl. II „d”
16. Anna Wawrzak - kl. I „g”

Zapraszamy do galerii.
Szkola 2.0
Losowa Fotka


Jaseka 2008
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Kwiecie 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum