Strona Główna Pliki do ściągnięcia Galeria Listopad 13 2018 22:18:02
Nawigacja
Strona Główna
Klauzula informacyjna
Pliki do ściągnięcia
Galeria
Osiągnięcia uczniów
Lista jeńców Oflag II B
Koła zainteresowań
Koło plastyczne
Gazetka szkolna
Dla uczniów
Koła zainteresowań
Dla rodziców
Kalendarz imprez 2018/2019
Pedagog szkolny
Logopeda
Geografia
Wolontariat
Absolwenci
Dla Rodziców
Grypa AH1N1
Promieniowanie UV
Skład Rady Rodziców
Regulamin Rady Rodziców
Samorząd uczniowski
Plan pracy Samorządu
Skład Samorządu
Regulamin SU
Szczśliwy numerek

Biblioteka szkolna
Bezpieczeństwo w szkole
Ostatnie Artykuły
Regulamin Rady Rodzi...
PROJEKTY EDUKACYJNE ...
Bezpieczeństwo w sz...
Skład Samorządu Uc...
Szczęśliwy numerek
Patron szkoły
Władysław II Jagiełło
Dokumenty szkolne
Statut szkoły
PSO
ZWO
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Szkolny Program Profilaktyki
Szkolny zestaw podręczników
Szkolny Regulamin Projektów Edukacyjnych
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Informacja o szkole
Publiczne Gimnazjum
im.Władysława II Jagiełły
w Choszcznie
ul.Westerplatte1
73-200 Choszczno
tel 0957657171
fax 0957650925
e-mail: chogimnazjum@poczta.onet.pl
Choszczno
Strona MiG Choszczno
100- lat Niepodległej
100- lat Niepodległej w naszej szkole podsumowaliśmy lekcjami o tematyce historyczno- patriotycznej i wspólnym wykonaniem hymnu narodowego o 11:11 09 września 2018 tym samym włączyliśmy się też w akcję MEN „Rekord dla Niepodległej”. Przed nami też jeszcze konkurs wiedzy o Niepodległej dla klas trzecich naszego gimnazjum.
Małgorzata Szemlij
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń
PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA
Szanowni Rodzice i drodzy Absolwenci!!!!
05 listopada br. bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkania z wychowawcami oraz nauczycielami w ramach Pierwszego Poniedziałku Miesiąca w wyznaczonych salach lub pokoju nauczycielskim od godziny 16:00. do godziny 17:00.
WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - ETAP SZKOLNY
z życia stronyUczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Fizycznego:
1. Polarczyk Mikołaj – Szkoła Podstawowa w Drawnie
2. Garbicz Oskar- Szkoła Podstawowa w Drawnie
3. Królak Nikola- Szkoła Podstawowa w Będargowie
4. Moneta Anna- Szkoła Podstawowa w Będargowie
5. Otwinowska Patrycja- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
6. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
7. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu
8. Kowalczyk Marcel- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
9. Szuba Ireneusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
10. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Geograficznego:
1. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
2. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
3. Michta Amelia Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
4. Bruzi Hanna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Trzcińska Daria Barbara- Szkoła Podstawowa w Drawnie
6. Kozłowska Zuzanna- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Baczyńska Lena- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
8. Lipińska Iga- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
9. Szafarz Zyta- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
10. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
11. Stasiak Jakub- Szkoła Podstawowa w Reczu
12. Kiełbasa Karina- Szkoła Podstawowa w Będargowie
13. Stachnik Oliwia- Szkoła Podstawowa w Będargowie
14. Szyszka Szymon- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
15. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie:
1. Łucyk Mateusz Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Reczu
2. Leśniak Bartosz- Szkoła Podstawowa w Reczu
3. Kłos Ada- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
4. Kunowski Kamil – Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego:
1. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
2. Trzaskawka Maja- Szkoła Podstawowa w Drawnie
3. Purcelewska Estera- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bierzwniku
4. Urbanowicz Adam- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bierzwniku
5. Szuba Ireneusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Ulikowska Paulina- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Lipińska Iga- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
8. Płaksej Patryk Karol- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
9. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu
10. Krakowiak Małgorzata Barbara- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Matematycznego:
1. Bielawski Jakub-Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
2. Kutkowski Kacper- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Błaszczyk Szymon- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
4. Łagowski Bogusz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Kowalik Bartosz- szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
7. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcin
8. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
9. Górski Michał- Szkoła Podstawowa w Drawnie
10. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
11. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
12. Kiełbasa Karina- Szkoła Podstawowa w Będargowie
13. Stachnik Oliwia- Szkoła Podstawowa w Będargowie
14. Otwinowska Patrycja- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
15. Sowińska Barbara- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
16. Tomicz Aleksandra –Szkoła Podstawowa w Reczu
17. Packań Joanna Daria- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego:
1. Kamiński Jakub- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
2. Szczepański Piotr- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
3. Polarczyk Mikołaj- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Jakubas Gabriela- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Sosnowski Patryk Cezary- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
6. Okoń Filip- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
7. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła podstawowa w Sławęcinie
8. Zylak Małgorzata- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
9. Szymańska Aurelia- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
10. Drop Piotr- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
11. Worach Alan- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
12. Markiewicz Zofia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
13. Kowalczyk Marcel-Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
14. Ziółkowski Daniel Kamil- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
15. Krzyżanowska Zuzanna- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
16. Szmyt Jakub Adam- Szkoła Podstawowa w Reczu
17. Packań Joanna Daria- Szkoła podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Chemicznego:
1. Butryn Dominik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Siwko Mateusz- Szkoła podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Maćkowiak Hubert- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Kowalczyk Marcel- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Grzejszczyk Nadia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Szyszka Szymon- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
7. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
8. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła Podstawowa w Reczu

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Historycznego:
1. Siwko Mateusz- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Szymczak Jakub- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Kunowski Kamil- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
4. Kłos Ada- szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
5. Płaksej Patryk- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
6. Jóźwiak Kamil- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
7. Hołownia Martyna- Szkoła Podstawowa w Drawnie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Biologicznego:
1. Szwed Sara- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
2. Glińska Zuzanna-Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
3. Bilska Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Drawnie
4. Trzaskawka Maja- Szkoła Podstawowa w Drawnie
5. Moneta Anna- Szkoła Podstawowa w Będargowie
6. Wasielewska Aleksandra- Szkoła podstawowa w Będargowie
7. Guraj Dżesika- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
8. Purcelewska Estera- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
9. Witkowska Martyna- Szkoła Podstawowa w Bierzwniku
10. Afeltowicz Katarzyna- Szkoła podstawowa w Reczu
11. Tomicz Aleksandra- Szkoła podstawowa w Reczu
12. Kunowski Kamil – Szkoła podstawowa nr 3 w Choszcznie
13. Kowalski Łukasz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Języka Polskiego:
1. Kucharczyk Zuzanna- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
2. Michta Amelia- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
3. Bielawski Jakub- Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
4. Bołociuch Martyna- Szkoła Podstawowa w Zamęcinie
5. Markiewicz Zofia- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
6. Kłos Ada- Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
7. Kacprzak Maksymilian- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
8. Mazurczak Dawid- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
9. Butryn Dominik- Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie
10. Strzelczyk Maria Magdalena- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
11. Kałka Agnieszka- Szkoła Podstawowa w Sławęcinie
12. Gdaniec Adrianna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
13. Bruzi Hanna- Szkoła Podstawowa w Drawnie
14. Kuźniak Anna- Szkoła Podstawowa w Łasku
15. Florczak Dorota- Szkoła Podstawowa w Łasku
16. Wojtal Kacper- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
17. Sitasz Hanna- Szkoła Podstawowa w Pełczycach
18. Tomicz Aleksandra- Szkoła Podstawowa w Reczu
19. Afeltowicz Katarzyna – Szkoła podstawowa w Reczu




PROJEKTY EDUKACYJNE 2018/2019
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły
w Choszcznie realizują następujące projekty edukacyjne:

1. Poczytajkowe spotkania - opiekunem projektu jest p. Małgorzata Szemlij
2. Niemieckie wynalazki zmieniają świat. Jak rodziły się wielkie pomysły?
- opiekunem projektu jest p. Krystyna Mazurek
3. Jak powstaje czasopismo?- opiekunem projektu jest p. Małgorzata Szulc
i p. Elżbieta Wareliś


MIERZENIE CIŚNIENIA
z życia stronyPod koniec września w naszej szkole została przeprowadzona akcja profilaktyczna „ Mierzymy ciśnienie – dbaj o serce”. Na przygotowanych dwóch stanowiskach pomiarowych mierzone było ciśnienie uczniów Publicznego Gimnazjum a także zaproszonych uczniów z SP nr 1 i SP nr 3 oraz nauczycieli. W ciągu 3 dni przebadanych zostało ok. 100 uczniów – dla niektórych pomiar okazał się wskazówką, że trzeba zadbać o serce. Akcję prowadziły uczennice z klasy IIIf – Ania Wareliś i Oliwia Sieczkarek i z klasy IIId - Amelia Neryng i Chandni Singh.
Zapraszamy do galerii
Narodowe Czytanie 2018’
Dnia 8 września br. w wielu miejscowościach odbyła się społeczna akcja pod hasłem Narodowe Czytanie. W tym roku obywatele naszego państwa wybrali „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego.
Nauczycielki języka polskiego postanowiły zapoznać uczniów naszej szkoły z urywkami powieści, która w cyklu kształcenia w całości omawiana jest w szkole średniej. W dniach 7 – 14 września br. gimnazjaliści zapoznali się z fragmentami dotyczącymi lat szkolnych głównego bohatera – Cezarego Baryki. W związku z nową formułą egzaminu zewnętrznego uczniowie rozwiązali również test czytania ze zrozumieniem, ułożony przez p. Elżbietę Wareliś właśnie pod kątem tego sprawdzianu.
Prace uczniów ocenił zespół polonistek w składzie: Monika Iwon – Sikora, Edyta Kołtun, Katarzyna Kręcisz, Agnieszka Piskuła, Małgorzata Szulc i Elżbieta Wareliś.
Test na podstawie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego rozwiązało 170 uczniów z ośmiu klas trzecich. Współczynnik łatwości wyniósł 0,69, co oznacza, że zadania okazały się dla młodzieży umiarkowanie trudne.
Najlepsze wyniki w szkole osiągnęli następujący uczniowie:
100%
Grucel Maciej – 3b
Neryng Amelia – 3d
Przewoźnik Karolina – 3c
Trojanowska Izabela – 3g

Regulamin konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019
Regulamin organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Dzień bez samochodu
INFORMACJA
z życia stronySZANOWNI RODZICE!
Uprzejmie informuję o możliwości kontaktu telefonicznego lub osobistego z wizytatorami Kuratorium Oświaty w Szczecinie – koordynatorami ds. edukacji włączającej: p. Hanną Markowską i p. Agnieszką Stroynowską podczas dyżurów w KO w Szczecinie w każdy poniedziałek godz. : 15.30 – 17.00.
Dyrektor szkoły
mgr Beata Wójcik
WYWIADÓWKA
z życia stronySzanowni Rodzice!!!!
Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na zebrania z wychowawcami rozpoczynające rok szkolny 2018/2019, które odbędą się 24.09.2018r. o godz. 16:00 w wyznaczonych klasach.
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
z życia strony
Zajęcia logopedyczne odbywają się w sali nr3:
-środa -7, 8 godz. lekcyjna
-piątek -7 godz. lekcyjna
Elżbieta Olczak-logopeda
Strona 1 z 105 1 2 3 4 > >>
Szkola 2.0
Losowa Fotka


SUKCES J.RYBKI
Fundusze Unijne
fundusze unijne
Kalendarz
Grudzie 2017
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Kuratorium Oswiaty
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oke Poznań
Okęgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu
Logo Gimnazjum
Logo Gimnazjum